+90 232 327 42 16
YENİ
+90 543 622 20 44

sıvı dolum 

TDM sıvı dolum makineleri, sıvı ürünlerin dozajlanarak bir ambalaja vya kaba dolum işlemini gerçekleştirir.
Kullanım alanları:Sıvı deterjanlar,aerasol,sıvı kimyasallar,zeytinyağı ve diğer sıvı yağlar.
İstenilen litrede veya kilogramda dolum yapabilirler.
TDM-ESD Elektrikli Sıvı Dolum Makinesi 
TDM-ESD elektrikli sıvı dolum makineleri 3 ml – 4000 ml, 50 ml – 5 litre ve 100 ml – 10 litre arasında hiçbir problem çıkartmadan rahatlıkla sıvı dolum yapılabilmesine olanak vermektedir.
Makinenin hafızası 5 farklı gramaj değerini de kaydetmektedir ve böylece kullanıcıların diledikleri herhangi bir birim üzerinden sıvı dolumu yapabilmelerine imkân sağlanmaktadır.

TDM-ESD elektrikli sıvı dolum makinelerinin en önemli faydası; dolumu yapılacak olan her türlü ürünü hafızasına kaydetmesi ve ürün değişimleri esnasında herhangi bir yeni ayar yapılmasına gerek bırakmadan hafızasındaki gibi doldurmaya devam etmesidir. Böylece ürün sahipleri hızlı ve kolay bir şekilde ürünleri arasında geçiş yapma olanaklarına da sahip olabilirler.
Tamamen kendinden emişli bir makine olmasından ötürü emiş hortumunu yalnızca sıvı doldurulmak istenen tanka ya da bidona bırakmak yeterli gelmektedir. Bu aşamadan sonra güçlü emişi ile dolum makinesinin hortumu, sıvıyı içerisine çekerek doldurulması gereken ürün şişelerine aktarımını sağlayabilecektir.

İzmir-Türkiye
+90 543 6 222 0 44
info@multipackweigher.com